LR APLINKOS MINISTERIJA Panevėžio regiono aplinkos apsaugos departamentas

Naujienos

Panevėžio regiono aplinkos apsaugos departamento reorganizavimas

2018-07-01

2018-07-01 Panevėžio regiono aplinkos apsaugos departamentas reorganizuotas. Visus Panevėžio RAAD įsipareigojimus perėmė Aplinkos apsaugos departamentas prie Aplinkos ministerijos.
Aplinkos apsaugos departamento svetainės adresas http://aad.lrv.lt/

Lietuvoje viešinti delegacija iš Gruzijos aplankė Panevėžio regioną

2018-06-21

Lietuvoje viešinti Gruzijos miškininkų ir aplinkosaugininkų delegacija vakar aplankė Panevėžio regioną. Tai trečiasis kolegų iš Gruzijos pažintinis vizitas Lietuvoje ir pirmasis Panevėžio regione vykdant ES finansuojamą ir Aplinkos ministerijos kartu su partneriais įgyvendinamą Dvynių programos projektą „Tvaraus miškų valdymo stiprinimas Gruzijoje“.

Nuo liepos mėnesio griežtėja medžių kirtimo reglamentavimas

2018-06-19

Nuo šių metų liepos 1 dienos įsigalios Vyriausybės nutarimas, kuriuo pakoreguoti kriterijai, pagal kuriuos medžiai ir krūmai priskiriami saugotiniems dėl ekologinės, estetinės vertės ar atitinkamų parametrų

Aplinkosaugininkai Rokiškio jaunimo centro renginiuose

2018-06-15

Kiekvienais metais Rokiškio jaunimo centras rengia programas vasaros stovykloms. Šiais metais parengta „Vasara 2018“ programa, numatytos 4 stovyklos. Vienoje iš stovyklų (dieninė stovykla) buvome pakviesti ir mes – Rokiškio rajono agentūra. 2018 m. birželio 12 d. Rokiškio rajono agentūros specialistė Miglė Kietytė kartu su neetatiniu aplinkos apsaugos inspektoriumi Remigijumi Sunklodu prie Rokiškio tvenkinio pravedė aplinkosauginį švietimą 1-4 klasės moksleiviams. Dieninėje stovykloje moksleiviai dalyvavo iš Rokiškio senamiesčio, Juozo Tūbelio progimnazijų bei mokyklos – darželio „Ąžuoliukas“.

Akcija “ENTP nelegalūs ardytojai”

2018-06-05

Akcijos “ENTP nelegalūs ardytojai” rezultatai

XML