Puslapis kraunamas...
LR APLINKOS MINISTERIJA Panevėžio regiono aplinkos apsaugos departamentas
Meniu kraunamas...
 
svetainės medis email print
 

Naujienos

Dėl medžioklės lapo formos ir antros lapo pusės pildymo

2017-06-08

     Aplinkos apsaugos inspektoriams tikrinant medžioklės dokumentus pasitaiko atvejų kuomet medžiojama iš medžioklės plotų naudotojo, gavus seno pavyzdžio medžioklės lapą, o, sumedžiojus medžiojamąjį gyvūną, duomenys apie elninių žvėrių patinų ragus ir šernų amžių bei lytį neįrašomi į lapą.
     Informuojame, kad naujausia Medžioklės lapo pavyzdinė forma patvirtinta Lietuvos Respublikos aplinkos ministro 2015 m. gruodžio 18 d. įsakymu Nr. D1-936 ir naudojama nuo 2016 m. balandžio 1 d.
     Medžioklių vadovams, pagal Medžioklės taisyklių (toliau – Taisyklės) 23 p. atsakingiems už teisingą medžioklės lapo užpildymą, primename, kad, pagal Medžioklės taisyklių 22 p. reikalavimus, sumedžiojus elninių žvėrių patinus, duomenys apie jų ragus įrašomi medžioklės lapo antrojoje pusėje (briedžio patino dešiniojo ir kairiojo ragų šakų skaičius, kotų apimtis, skėtra; tauriojo elnio patino dešiniojo ir kairiojo ragų šakų skaičius, ilgis, apimtis ragų apačioje, stirnos patino dešiniojo ir kairiojo ragų šakų skaičius). Tame pačiame Taisyklių punkte nurodyta, kad, sumedžiojus šernus, duomenys apie jų amžių (pirmametis, antrametis, vyresnis nei antrametis) ir lytį taip pat nurodomi kitoje medžioklės lapo pusėje).
     Pridedame galiojančią medžioklės lapo formą, kurios antrą pusę medžiotojų patogumui papildėme vieta reikalaujamiems duomenims įrašyti.
    
     2017-06-08


Priedai: